Підшипники BBC-R: якість і ціна

Надійний постачальник якісних підшипників в Україні!

Baltic Bearing Company» ( «ВВС») –  об’єднує групу юридичних осіб, які мають у своїх активах, як виробничі потужності, що виробляють подшипниковую продукцію, так і значні складські потужності, які забезпечують зберігання готової продукції і забезпечують можливість швидкої комплектації замовлень клієнтів, з подальшим забезпеченням необхідних логістичних операцій.

Завод в Ризі – єдиний завод в країнах Балтії і один із сучасних заводів з виробництва підшипників в Європейському союзі. На заводі виготовляється до 11 мільйонів підшипників в рік 6-го класу точності й вище.

Продукція компанії вже представлена в Україні і зарекомендувала себе як надійний постачальник, яки виготовляє якісний продукт за конкурентною ціною.

Якщо ви шукаєте підшипники високого класу точності, слід придивитися до цього бренду. На даний час наменклатура дуже велика, що дозволяє підібрати підшипники як для промисловості так і для сільхоз. техніки. 

“Алекста”, в свою чергу є офіційним дистриб ’ютором, та має можливість запропонувати своїм партнерам ціни від виробника. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Форма зворотнього зв'язку

Написать нам

файл в форматі .doc, .xls, .pdf не більше 2Mb

файл в форматі .doc, .xls, .pdf не більше 2Mb

Нажимая кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных