Ланцюги

Роликові ланцюги

Приводний ланцюг – важливий елемент ланцюгової передачі. Ланцюгові передачі є простим і економічним рішенням. У порівнянні з зубчастими передачами вони менш чутливі до ударних навантажень і неточностей розташування валів, а в порівнянні з ремінними – здатні передавати великі навантаження з постійним передавальним числом. За конструкцією приводний ланцюг може бути: роликовий, Втулкові або зубчаста, по виконанню – одно-, дворядна або багаторядна, по здатності навантаження – стандартна (однокрокової) або довголанкові (двокрокова). Найчастіше застосовуються приводні роликові ланцюги.

Ланцюги з прикріпленням (аттачментами)

Не обійтися без використання ланцюгів з аттачментами або зі збільшеними контактними поверхнями на проізводтсва. Такі ланцюги містять в конструкції порожнисті або видовжені штифти, вигнуті ланки, різного виду прикріплення, отвори в ланках. Ці ланцюги мають плавний хід і низькі шумові характеристики. У більшості випадків вони сумісні зі стандартними зірочками для роликових ланцюгів.

Конвеєрні ланцюги

Конвеєрні ланцюги бувають двох типів: ковзаючі і з ходовими роликами. Існують: тягові пластинчасті ланцюги, вантажні пластинчасті (ланцюга Галля), ланцюги зі збільшеною висотою пластини, тягові ланцюги, транспортерні зубчасті ланцюга, зварні круглозвенні ланцюга, блокові ланцюги, елеваторні ланцюги і багато інших. Правильний підбір ланцюга дозволяє з упевненістю гарантувати найвищу продуктивність обладнання.

Форма зворотнього зв'язку

Написать нам

файл в форматі .doc, .xls, .pdf не більше 2Mb

файл в форматі .doc, .xls, .pdf не більше 2Mb

Нажимая кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных