Дизельні генератори

Rotakt 7,1 кВт
Ціна – 125 600 грн.
ENERGO 20 кВт
Ціна – 536 000 грн.
GENMAC 22 кВт
Ціна – 620 000 грн.
ENERGO 25 кВт
Ціна – 416 000 грн.
GENMAC 40 кВт
Ціна – 661 600 грн.
Alimar 88 кВт
Ціна – 945 000 грн.
Universal 88 кВт
Ціна 1 016 000 грн.
AKSA 220 кВт
Ціна – 1 153 740 грн.
KOHLER 352 кВт
Ціна – 2 893 600 грн.

Компанія «Aleksta» надає своїм клієнтам найактуальніші технічні рішення для дому, промисловості та сільського господарства. Ми розуміємо, що кожна хвилина простою коштує дорого для кафе, аптеки, заправки, торговельного намету та інших підприємств, тому постійно працюємо над тим, щоб оперативно постачати джерела безперебійного живлення. Наша компанія за допомогою кур’єрських служб намагається виконувати постачання товару у найкоротший термін по всій Україні.

У каталозі «Алекста» ви знайдете лише оригінальні дизельні генератори для дому чи бізнесу від світових виробників. Дотримуючись правил експлуатації техніки, ви можете користуватися генератором протягом тривалого часу, не вдаючись до позапланового ремонту.

Пропоновані потужності (кВт)

Дизельний генератор, допустима потужність якого вища, ніж у бензинового, розрахований як покриття побутових потреб, так забезпечення енергією великих підприємств. У нашому каталозі доступні для вибору два типи вольтажу, кожен із яких розрахований на певну граничну потужність. Пам’ятайте, що підключення 380-вольтового джерела живлення до мережі на 220В можливе лише через трансформатор.

Однофазні, для мережі 220В

Ці моделі мають широку сферу застосування, тому що вольтаж підходить для більшості домашніх, торгових та офісних мереж. За потужністю, що видається, ви можете вибрати один з трьох видів:

 • 3.6 кВт – малопотужний вузол для одного чи кількох приладів. Підійде для приватного будинку, кіоску, невеликих магазинів без холодильного обладнання.
 • 5.1 кВт – модель з вищою потужністю, яка підходить для аптек, салону краси, міні-офісу та інших подібних закладів.
 • 14.4 кВт – найпотужніші джерела енергії у нашому каталозі. Обсяг енергії, що виробляється, здатний забезпечити навіть потужних споживачів. Може бути корисним для ресторанів, СТО, відділення банку або навіть ОСББ.

Трифазні, для мережі 380В.

Застосування кількох фаз подавати більшу потужність та уникати перегріву кабелів. Трифазне введення є обов’язковим для приладів, які в роботі використовують високу силу струму (наприклад, зварювальні апарати). Потужність трифазних моделей з нашого каталогу має дві градації:

 • 5.2 кВт
 • 14.4 кВт

Обирайте рівень потужності, орієнтуючись на пікові навантаження ваших приладів, а не на усереднені. Важливо пам’ятати, що надлишок струму, що виробляється, принесе вам збитки, так й небажаний його недолік, оскільки не вистачить енергії, тому постарайтеся точно порахувати потужність всіх пристроїв, які повинні працювати в періоди відключення централізованого енергопостачання, і купуйте модель з невеликим запасом.

Генератори від світових брендів – техніка, гідна довіри

У їх конструкції використовуються двигуни John Deere, Volvo та інших виробників, відомих своєю довговічністю та економічністю. Румунські, турецькі, італійські та інші європейські бренди генераторів мають багаторічний досвід виготовлення генераторів, що покривають потреби як бізнесу, так і побутових споживачів. Використовуючи їх, ви можете бути впевнені у надійності, захищеності та безперебійній роботі ваших електромереж.

Ми пропонуємо для покупки будь-які моделі генераторів, від 2 до 100 кВт та більше. Представлені у нашому каталозі бренди – це:

MOSA, Caterpillar, KOHLER, Rolwal, AKSA, GenPower, Schwartzmann Hammer та ін.

Якщо вам потрібна допомога для того, щоб вибрати дизельний генератор для приватного будинку, для магазину або для виробництва, заповніть форму зворотного зв’язку. Менеджери нашої компанії допоможуть вам вибрати відповідний дизельгенератор та супутні матеріали, а також замовити постачання терміном 1-2 тижні у зручне для вас місце.

Плюси та мінуси дизельного генератора

В Україні найчастіше використовуються резервні міні-електростанції двох типів – бензинові та дизельні. Джерело кінетичної енергії в останньому – дизельний двигун. Відповідно і особливості такого механізму нагадують параметри транспортних засобів з аналогічною конструкцією.

До переваг належить:

 • Можливість безперервної роботи протягом тривалого часу
 • Більша потужність, ніж у бензинових аналогів
 • Краща якість вихідного струму (і менші стрибки)
 • Нижче собівартість виробленої енергії

Недоліки дизельгенератора:

 • Вища вартість
 • Шумна робота
 • Їдкий вихлоп
 • Важко завести на морозі

Набір сильних і слабких сторін визначає основну сферу застосування дизельного джерела енергії як відносно стаціонарну станцію резервного живлення, на яку має бути відведено певне місце, де не заважатиме шумом та вихлопними газами.

Додаткові опції дизельгенераторів

Деякі дизельгенератори, ціна яких вища, ніж у бюджетних моделей, мають додаткові функції, які роблять використання більш зручним і ефективним, а також допомагають в обслуговуванні техніки.

Найбільш популярний варіант додаткової опції – система автоматичного запуску генератора. Коли в централізованій мережі відбувається збій постачання, автоматика моментально запускає генератор і перемикає рубильник енергоспоживання на закриту систему. Це дозволяє уникнути перебою в електропостачанні, скоротивши його до мінімуму. Як правило, для того, щоб підтримати роботу техніки до виходу двигуна на робочу потужність, вистачить звичайного бюджетного безперебійника.

Дизельний генератор з автозапуском – це надійний помічник для магазинів, офісів або підприємств, де навіть хвилинна відсутність електрики вимагатиме великого обсягу робіт для підключення та налаштування всієї техніки. Крім того, це дозволяє не стежити за генератором, оскільки автоматика виконує всю роботу за вас.

Існують інші додаткові опції, якими виробник комплектує певні моделі генераторів, до них входять:

 • Колеса або візки для переміщення
 • Кожух для захисту від опадів
 • Шумозахисні оболонки
 • Паливні та температурні індикатори
 • Датчики мастила та лічильники робочих годин
 • Додаткові акумуляторні роз’єми на 12В

Деякі також використовують додаткові прилади або аксесуари:

 • Причепи
 • Фільтри палива
 • Паливні баки, що замикаються.
 • Тестери
 • Рукоятки для перенесення
 • Прилади для дистанційного керування

Якщо у вас виникла потреба знайти модель з додатковими опціями та аксесуарами, зв’яжіться з нами за допомогою контактних даних, і наші менеджери допоможуть вам підібрати все необхідне.

Переваги покупки дизельгенератора в компанії «Aleksta»

Крім ДБЖ, ми також поставляємо підшипники, ремені, редуктори, двигуни та інші компоненти для виробництва або сільського господарства.

Купуйте альтернативні джерела електроенергії на сайті компанії «Алекста»! Співпрацювати з нами вигідно, тому що ми працюємо:

 • Надійно. Всі моделі нашого каталогу – оригінали від світових брендів, що гарантує якість та довговічність
 • Швидко. Ми розуміємо, що вам важлива швидкість, тому починаємо виконувати ваше замовлення відразу після оформлення та за допомогою транспортних компаній доставимо генератор у найкоротші терміни.
 • Зручно. Ми завжди готові поділитися з клієнтами своїми знаннями, щоб ви могли купити модель з ідеальним набором характеристик

Ви можете купити дизельний генератор для дому чи бізнесу в компанії «Aleksta», і за будь-яких проблем з електрикою завжди будете зі струмом!

Форма зворотнього зв'язку

Написать нам

файл в форматі .doc, .xls, .pdf не більше 2Mb

файл в форматі .doc, .xls, .pdf не більше 2Mb

Нажимая кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных