Виробники

Концерн SKF (Швеція)
www.skf.com
Концерн SKF (Швеція) – найбільший виробник підшипників, який надає послуги технічної підтримки та техобслуговування, діагностику. З моменту винаходу дворядного кулькового підшипника в 1907 році, компанія SKF є постійним лідером у цій сфері.
У структурі SKF налічується 6 підрозділів: промисловий, автомобільний, електротехнічний, сервісний, авіаційний і підрозділ по виробництву сталі. SKF має репутацію виробника високоякісних підшипників, працючи по всьому світу з дотримунням найвищих стандартів якості виготовлення продукції, приділяючи увагу екологічній безпеці у виробництві та розвитку нових енергозберігаючих технологій.

NTN-SNR Roulements (Франція)
Група NTN-SNR Roulements (Франція) (до 2008р. мала назву SNR Roulements) заснована в 1946 році, яка до сих пір є найбільшим виробником у Франції. Компанія першою в світі пройшла сертифікацію ISO 9001 серед виробників підшипників. SNR відома як винахідник системи ABS для автомобільного транспорту. Тепер без цієї системи активного гальмування неможливо уявити сучасний автомобіль.
У 2008 році компанія злилася з найбільшою компанією в Японії – NTN, в результаті чого, тепер уже, NTN-SNR займає перше місце в світі за обсягом виробництва.Таке рішення про злиття двох компаній, європейської та японської, принесло нові додаткові інвестиції та технологічний розвиток, при збереженні торгової марки кожної з цих компаній. Компанія SNR має політику високої якості і захисту навколишнього середовища.

«Baltic Bearing Company» ( «ВВС») об’єднує групу юридичних осіб, які мають у своїх активах, як виробничі потужності, що виробляють подшипниковую продукцію, так і значні складські потужності, які забезпечують зберігання готової продукції і забезпечують можливість швидкої комплектації замовлень клієнтів, з подальшим забезпеченням необхідних логістичних операцій.
Завод – SIA «APP GRUPP» – це виробничий майданчик, побудований в Ризі, Латвія. Є новим підприємством, оснащеним сучасним виробничим і вимірювальним обладнанням з системою менеджменту якості, що відповідає вимогам стандартів ISO 9001, ISO 14001, ISO 50001, IS0 / TS 16949.
Завод спеціалізується на виробництві кулькових, конічних, циліндричних і сферичних підшипників. Виробнича база та сучасне високоточне обладнання дозволяють підприємству випускати підшипники базового, 6-го класу точності. Виробнича потужність заводу дозволяє випускати до 11 мільйонів штук підшипників в рік.
Продукція ГК «ВВС» поставляється для різних галузей промисловості: автомобільної, електротехнічної, верстатобудівної, металургійної, сільськогосподарського машинобудування, паливно-енергетичного комплексу та ін.
Виробнича площадка Baltic Bearing Company – є членом MASOC Асоціація машинобудування та металообробки Латвії.

Харківський підшипниковий завод HARP
Харківський підшипниковий завод HARP – один з найбільших виробників підшипникової продукції в Східній Європі і єдине в Україні підприємство, що випускає підшипники для залізничного транспорту. З січня 2000 р завод входить до Індустріальної групи УПЕК.
ХАРП – визнаний лідер в розробці і виробництві кулькових підшипників для підприємств сільськогосподарського машинобудування і один з провідних постачальників на підприємства транспортного машинобудування і залізничної галузі. Продукція компанії широко використовується в автомобільній і електротехнічній промисловості, а також в гірничо-металургійному комплексі.

в 2015 р ХАРП відкрив нову для себе нішу – виробництво підшипникових вузлів під торговою маркою HARP AGRO UNIT, широко застосовуваних у вітчизняній та імпортної сільгосптехніки.

Polat Group Reduktor (PGR)
Polat Group Reduktor (PGR) – турецько-німецька компанія, що спеціалізується на виробництві редукторів і мотор-редукторів, має два заводи – в Айдин (Туреччина) і Ахлен (Німеччина). Продукція реалізується не тільки в Туреччині та Німеччині, але і в інших європейських країнах, а також в США, ПАР, Росія і т.д.
Компанія виробляє випуск редукторів і мотор-редукторів на основі німецьких і італійських стандартів, що дозволяє підтримувати високу якість продукції, яка не уступає таким маститим компаніям в цій галузі, як FLENDER, NORD і SEW-EURO DRIVE (всі – Німеччина), BonFiglioli і Motovario ( всі – Італія).

Особливістю виробництва редукторів PGR є те, що вся механічна обробка виконується на верстатах з ЧПУ, починаючи від чорнової заготовки і закінчуючи готовими деталями. А завдяки точному шліфуванню на верстатах з ЧПУ, різко знижується тертя в парах шестерень, що підвищує ККД редуктора і знижує рівень шуму. Контроль якості виконується на кожному етапі технологічного процесу.

Про культуру виробництва, а, отже, і про якість продукції говорить той факт, що в PGR замовляють комплектуючі деякі європейські виробники редукторів.

FAG Kugelfischer Georg Schafer AG
Компанія FAG Kugelfischer Georg Schafer AG, Schweinfurt, Germany) була заснована в 1883 році Фредеріком Фішером. Фрідріх Фішер сконструював машину для шліфування сталевих кульок, ще в 1853 г. Збудував перший підшипниковий велосипед, винайшов перший повністю автоматичний фрезерний верстат, який функціонував як млиновий камінь. Винахід Фішера уможливило шліфування сталевих загартованих кульок, які піддавалися процесу шліфування. Завдяки цьому винаходу кулькові підшипники почали активно застосовуватися по всьому світу.

В даний час марка FAG займає лідируючі позиції на ринку кулькових і роликових підшипників для автомобільної, аерокосмічної, важкої промисловості та машинобудування. Після інтеграції FAG Kugelfischer AG & Co. KG і INA-Holding нова компанія Schaeffler KG стала другою за величиною в світі. Результатом роботи близько 66 000 співробітників компанії по всьому світу за 2008 рік став оборот на загальну суму майже 8,9 мільярда євро.

Під маркою FAG випускаються радіальні і радіально-опорні кулькові підшипники, шпиндельні підшипники, підшипники з чотирьохточковим контактом, самоустановлювальні кулькові підшипники, циліндричні роликові підшипники, конічні роликові підшипники, сферичні роликові підшипники, голчасті підшипники зі штампованим зовнішнім кільцем, відкриті і з ущільненням, опорні підшипники, кулькові і роликові, сферичні роликові підшипники, перехресно-роликові підшипники, зверхпрецізійні підшипники для комбінованих нагрузок, підшипникові корпуси.

Fina Lubricants
Fina Lubricants – Бельгійська Нафтова Фінансова Компанія (Belgian Petroleum Finance Company) PetroFina заснована групою інвесторів 25 лютого 1920 року. Першим кроком в діяльності компанії стали: розвідка, видобуток і очищення нафтопродуктів. У травні 1920 року PetroFina і Pure Oil з Делавера заснували PurFina, що займається дистриб’юторської діяльністю в Бельгії і Голландіі. В 1999 році Total і PetroFina об’єднуються в TotalFina, а в 2000 р TotalFina і Elf Aquitaine зливаються в TotalFinaElf і стають четвертою за величиною світовою компанією за обсягом видобутку і переробки нафти. У 2003 році концерн змінює назву на Total, зберігши при цьому торгові марки Total, Fina і Elf, і оптимізувавши при цьому їх асортимент з метою найбільш повного задоволення потреб клієнтів. Одним з найбільш важливих компонентів бізнесу PetroFina завжди було виробництво мастильних матеріалів. На заводі в м. Ертвельд застосовуються  передові технології і використовуються кращі нафтопродукти. Крім продуктів під торговою маркою Fina випускаються мастильні матеріали для провідних світових виробників автомобілів і мототехніки (BMW, Toyota, Honda, Opel, Suzuki). На американському ринку марка Fina представлена ​​компанією LUBRICANTS USA (LUSA)

AVIA
Марка AVIA добре знайома європейському споживачеві завдяки багаторічній роботі. Однак не всім відомо, що виробник високоякісних мастильних матеріалів під ім’ям AVIA – це гнучке об’єднання незалежних фірм, позбавлене типових корпоративних недоліків, що дозволяє обслуговувати клієнтів максимально ефективно. Історія AVIA почалася в 1927 році, коли вже нафтові концерни мали монополії на ринках різних країн. Тоді і виникла ідея створення незалежного об’єднання виробників. AVIA  залишилися незалежними і в той же час об’єднали зусилля під єдиною торговою маркою, створивши міжнародну організацію – привернув багатьох виробників і продавців мастильних матеріалів з Швейцарії і Німеччини.
Сьогодні під прапором AVIA виступають близько 80 фірм в 14 країнах Європи. 3000 сучасних автозаправних станцій, широкий асортимент всіх видів мастильних матеріалів, палива та інших видів носіїв енергії – робить AVIA універсальним постачальником в Європі на енергетичному ринку та ринку мастильних матеріалів.

Gates
Gates – відома в усьому світі компанія. Виробляє як автозапчастини, так і вироби для промисловості та будівництва. З цією компанією співпрацює більш 150000 дистриб’юторів в 18 країнах. Постачає запчастини на конвеєри 40 автоконцернів. Сьогодні за Gates закріплено 52% ринку деталей ГРМ. Вся продукція відповідає ряду міжнародних еталонів: EAQF, QS 9000, ISO 14001, VDA, TS 16949.

У товарному ряду Gates можна знайти ремкомплекти, приводні ремені, паливні шланги, шланги систем охолодження, кришки радіаторів, натяжувачі, гнучкі повітроводи, термостати, ролики приводних ременів, а також корпуси термостатів, омивачі, вакуумні трубки і інструменти для промивання систем автомобільного охолодження. Вся продукція відрізняється винятковою якістю виконання.

Оригінальна продукція має кілька захисних ознак. По-перше, це висока якість матеріалів, їх обробки, а також поліграфії. По-друге, це ряд ідентифікаторів: QR-код, спеціальні буквено-цифрові коди (складаються з 14 символів) і унікальні голографічні наклейки. По-третє, це кольори упаковки: білий, чорний і головним чином червоний. Особливо часто підробляють ремені і ремонтні комплекти, але за вказаними захисним ознаками фірмовий продукт буде дуже легко розпізнати.

Shaeffler Gruppe Industrie (Німеччина)
www.schaeffler.de
Промислова група Шафлер (Німеччина), яка володіє товарними знаками (INA, FAG, LUK, Continental) – глобальна всесвітня компанія. Є провідним світовим виробником підшипників кочення, ковзання, шарнірних і лінійного переміщення, спеціалізованих пристосувань для підшипників. А також пропонує широкий спектр продуктів і послуг в області сервісу. Великий асортимент продукції включає 40000 виробів. Завдяки інноваційниму потенціалу, кліентооріенторованності, високотехнологічним методам виробництва і найвищим критеріям якості для всіх виробничих процесів, Шалфер і є успішною промисловою групою. Всі найбільші виробництва сертифіковані по ISO 14001 і визнані відповідними чітким нормами екологічного менеджменту та аудиту в EC (EMAS).

“Мінський підшипниковий завод” (Білорусь)
www.mpz.com.by
“Мінський підшипниковий завод” є одним з найбільших підприємств роликових сферичних підшипників в СНД. Завод виробляє більше 600 типорозмірів підшипників вагою від 2 грам до 950 кг (приблизно 20 млн штук на рік). Є єдиним в СНД підприємством, на якому, окрім традиційних підшипників, налагоджений масовий випуск роликових сферичних підшипників з модернізованою внутрішньою конструкцією, що дозволяє їм витримувати підвищені навантаження при експлуатації: ударні, вібраційні, високу швидкість обертання, а також роликосферичних закритих, захищених від проникнення зовнішніх забруднень, при цьому підшипники не вимагають мастила тривалий час. Система управління якістю МПЗ атестована відповідно до вимог ISO 9001: 2000, завод отримав міжнародний екологічний сертифікат ISO 14001.

Компанія «Rexnord» (Німеччина)
www.rexnord.eu
Компанія «Rexnord» протягом більш ніж ста років представляє асортимент компонентів для машин і механізмів і підйомно-транспортувального обладнання. Основні товари Rexnord: приводні та ланцюги транспортувань; ротаційна техніка, виготовляється на замовлення; підйомно-транспортувальне обладнання; муфти зчеплення і гальмівні механізми; з’єднувальні муфти; двигун-редуктори; муфти вільного ходу і обмежувачі зворотного ходу; системи стикувальних втулок. Головний офіс знаходиться в США з кількома відділеннями по всьому світу. На більш ніж 22-х підприємствах у всьому світі «Rexnord» виробляє високоякісну продукцію за новітніми виробничих технологіями. У Європі сім основних заводів і логістичних центрів забезпечують потреби клієнтів:
Rexnord NV, Бельгія
Rexnord Marbett, Італія
Rexnord Flattop, Нідерланди
Rexnord Kette, Німеччина
Rexnord Antriebstechnik, Німеччина
Rexnord Stephan, Німеччина

Optibelt (Німеччина)
www.optibelt.com
Optibelt (Німеччина) – світовий лідер з виробництва приводних ременів. Arntz Optibelt Gruppe є холдингом, який складається з трьох компаній, 19 міжнародних представництв збуту і 7 підприємств з виробництва та обслуговування. Компанія заснована в 1872 році. Optibelt постійно працює над розвитком своєї продукції, іноді для першої збірки проводяться окремі випробування протягом декількох років. Процес виробництва компанії Optibelt базується на перевіреному процесі, який постійно покращується, починаючи від точно дозованих основних сумішей і частин виробів, через процес виробництва і вулканізації до перевірки якості.

Megadyne (Італія)
www.megadynegroup.com
Megadyne почавли свою діяльність з виробництва приводних ременів з 1957 року. Компанія стала одним з провідних світових виробників поліуретанових ременів, гумових ременів і шківів. Продукти Megadyne підходять для більшості промислових приводів, для силової трансмісії, синхронізації, транспортувального і лінійного переміщення. Виробничі підприємства розташовані в:
Мати (Італія),
Сен-Жан-де-Морьен (Франція),
Ульмі (Німеччина),
Мілані (Італія),
Пайнвілл (США),
Бондофе (Франція),
Барселоні (Іспанія),
Усі (Китай).

Continental (Німеччина)
www.continental.com
Концерн «Континенталь» (Continental-Caoutchouc & Gutta-Percha Compagnie) був заснований в Ганновері в 1871 році.
Підрозділ ContiTech (Німеччина), як самостійна частина німецького концерну Continental AG, є розробником, виробником і постачальником привідних ременів, супутних компонентів і систем для автомобільної та інших провідних галузей промисловості. Маючи близько 41 000 співробітників у більш ніж 40 країнах світу, надають інноваційні рішення, які повністю відповідають принципу – «Машинобудування нового рівня».

RUBENA Hradec Králové (Чехія)
www.rubena.eu
Сучасна акціонерна компанія RUBENA Градец Кралове (RUBENA Hradec Králové) виникла в 1999р. в результаті об’єднання двох компаній – RUBENA Наход (RUBENA Náchod) і GUMOKOV Градец Кралове (GUMOKOV Hradec Králové), які є досі незалежними. Компанія має заводи в містах Градец Кралове, Наход, Велке Порічі і Злін, де виготовляють різні вироби з технічної гуми. Це гумові суміші, клинові ремені, вироби з силікону, пресовані гумовотехнічні вироби, хокейні шайби, манжети, кільця ущільнювачів, пильовики, ковпачки та інші вироби для автомобільної та електротехнічної промисловості. RUBENA має також великий асортимент резино-металічніх виробів.

NRW DRIVE TECHNOLOGIES
www.nrvdrivetechnologies.com
Завод NRW DRIVE TECHNOLOGIES з 2015 року входить до числа найбільших постачальників редукторів на территории Євросоюзу. Продукція NRW неодноразово визнавалась кращою у Германії.

Scanchain

Home

Scanchain – постачальник промислових ланцюгів родом з Данії.
“Філософія ScanChain полягає в тому, що виробники вважають важливим пропонувати клієнтам нові рішення в
доповнення до рішень, до яких вони звикли. Таким чином, у клієнтів завжди є кращі варіанти, щоб знайти правильне рішення для кожного проекту. Люди, що стоять за ScanChain, мають солідний досвід роботи в галузі передачі і перевезення вантажів. ScanChain виробляє широкий асортимент продукції для конвеєрних ланцюгів, і, маючи власний цех, може запропонувати ланцюгове рішення, яка відповідає конкретним вимогам і побажанням клієнтів. У поєднанні з контрактами з кращими постачальниками на ринку, кожен з яких використовує новітні технології у виробництві ланцюгів, у ScanChain є умови, щоб відповідати цій філософії. ”

Форма зворотнього зв'язку

Написать нам

файл в форматі .doc, .xls, .pdf не більше 2Mb

файл в форматі .doc, .xls, .pdf не більше 2Mb

Нажимая кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных