Плоскі ремені

Плоскі ремені – це дуже міцні, еластичні, що поглинають вібрації і ударні навантаження ремені, які можуть застосовуватися при швидкості до 100 м / с.Призначені для плоскоремневих передач, транспортерів рядкових жаток, а також для водопідйомників, елеваторів та норій як тягового елемента.
Плоскі приводні ремені здійснюють передачу енергії при контакті плоскої нижньої основи ременя з циліндричними або бочкоподібними шківами. Можуть працювати при збільшених швидкостях і зменшених діаметрах шківів в порівнянні з клиновими ременями, однак передають меншу потужність і чутливі до подовження.
В основі такого ременя лежить тканинний каркас, а між прокладками є гумовий прошарок.
Ремені плоскі нескінченні можуть відрізнятися за призначенням: загального призначення, морозостійкі, антистатичні. Плоскі ремені загального призначення і ремені антистатичні зберігають працездатність при температурі від -25 до + 60 ° C. Приводні морозостійкі ремені не втрачають працездатність навіть при досить низьких температурах: від -45 до + 60 ° C. У широкій лінійці високоефективних пласких ременів різні матеріали для фрикційного шару і покриття зворотного боку ременя застосовуються в комбінації з одним з трьох матеріалів силового шару ременів: арамід, поліестер, поліамід. У порівнянні з іншими передавальними пасами вони зручні у користуванні, надзвичайно ефективні і мають високу ступінь синхронізації, а також з успіхом працюють в кутових передачах, на конічних шківах і можуть обертати відразу кілька валів, в тому числі в протилежних напрямках.

Форма зворотнього зв'язку

Написать нам

файл в форматі .doc, .xls, .pdf не більше 2Mb

файл в форматі .doc, .xls, .pdf не більше 2Mb

Нажимая кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных