Категорії
Статті

Низькотемпературні і високотемпературні підшипники

Виробнича компанія SIA APP GRUPP успішно здійснює поставки лінійки підшипників з низькотемпературної мастилом RENOLIT JP 1 619 і високотемпературної мастилом RAREMAX SUPER N і RENOLIT LX-PEP 2 в ряд країн Євросоюзу і країн СНД.

Використання вищевказаних мастил дозволяє ефективно працювати нашим підшипників в особливих кліматичних умовах і температурних режимах. Температурний діапазон застосування підшипника з низькотемпературної мастилом становить: -50 / + 120. Температурний діапазон застосування підшипника з високотемпературної мастилом становить -30 / + 180ºC.

Область застосування даних типів низькотемпературних і високотемпературних підшипників вкрай широка і охоплює багато галузей промисловості, а також дозволяє використовувати їх як в південних широтах, так і північних широтах.

Підшипник з високотемпературної мастилом може ефективно використовуватися в умовах високих температур повітря, при роботі сільськогосподарської техніки, в виробничих цехах з високим температурним режимом, а також у вузлах з нагріванням до максимально високих температур і інших областях.

Підшипник з низькотемпературної мастилом може ефективно використовуватися в обладнанні для холодильних камер, обладнання для гірськолижних курортів, снігоприбиральної та тракторної техніки, в газовому обладнанні, а також в інших областях.

Крім того, компанія SIA APP GRUPP рада повідомити про вихід на новий рівень співпраці c одним з найбільших лідерів по виробництву мастильних матеріалів компанією FUCHS.

В даний час, SIA APP GRUPP і SIA FUCHS LUBRICANTS LATVIA розглядають можливість про спільне виробництво мастильних матеріалів під брендом «BBC-R». В рамках вже існуючого партнерства, SIA APP GRUPP отримала подяку компанії FUCHS LUBRICANTS LATVIA, про що з радістю повідомляємо нашим клієнтам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Форма зворотнього зв'язку

Написать нам

файл в форматі .doc, .xls, .pdf не більше 2Mb

файл в форматі .doc, .xls, .pdf не більше 2Mb

Нажимая кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных