Категорії
Новини партнерів

Новини Schaeffler Automotive Aftermarket

Експерти підрозділу Schaeffler Automotive Aftermarket сходяться на думці: майбутнє за ланцюговими приводами.

Вони очікують, що кількість двигунів з ланцюговим приводом в нових автомобілях значно збільшиться до 2030 року. Маючи більш ніж 100-річним досвідом виробництва ланцюгових приводів, компанія є не тільки одним з найбільших виробників оригінального устаткування, але і поставляє на незалежний ринок запчастин комплексний спектр рішень по ремонту ланцюгових приводів ГРМ. Під брендом INA фахівці з післяпродажного обслуговування тепер пропонують комплект ланцюга приводу ГРМ для автомобілів VW Group (VW, Audi, Seat і Skoda) з двигунами TSI 1,2 л.

Ланцюговий привід – складна система. Для безперебійної роботи двигуна важливо, щоб всі деталі і компоненти приводу ГРМ були ідеально узгоджені і синхронізовані. Тому в разі ремонту завжди слід замінювати всю систему. Таким чином можна уникнути непрямих збитків навіть після заміни і гарантувати оптимальну взаємодію окремих компонентів в приводі ГРМ.

«З комплектом ланцюга приводу ГРМ INA ми є першим постачальником на ринку, що пропонує ремонтне рішення, яке також включає в себе зірочку колінчастого валу. Для цього ми розробили спеціальний інструмент, який допомагає легко і професійно замінювати зірочку колінчастого валу », – пояснює Крістіан Кос, керівник відділу систем двигуна Schaeffler на ринку автозапчастин. «Комплект INA Timing Chain KIT, що складається з більш ніж 25 компонентів, містить саме ті деталі, які необхідні для комплексного і надійного ремонту приводів ГРМ. На цьому наголошує наш високий рівень компетентності в ланцюгових приводах і демонструє нашу орієнтацію на гаражі ».
Всі компоненти набору приводний ланцюга INA для двигунів TSI 1,2 л точно узгоджені між собою. Крім ланцюга приводу ГРМ, зірочки розподільного вала, натяжителя ланцюга, ковзної і спрямовуючої шини, вони включають в себе всі необхідні компоненти для установки. В обсяг поставки також входять зірочка колінчастого вала і добавка для ланцюга “Chain Protect”, розроблена спільно з Liqui Moly для оптимального змащування. Ця присадка знижує знос при заробляння після заміни ланцюгового приводу до 20 відсотків, тим самим продовжуючи термін служби ланцюгового приводу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Форма зворотнього зв'язку

Написать нам

файл в форматі .doc, .xls, .pdf не більше 2Mb

файл в форматі .doc, .xls, .pdf не більше 2Mb

Нажимая кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных