Категорії
Статті

Як правильно зберігати підшипники?

Наближаються холоди і постає питання як правильно зберігати підшипники в холодну пору.
Навіть якщо на складі ви не тримаєте велику кількість підшипників, все ж краще не чекати поки підшипник буде недієздатним та некорисним для обладнання і подовжити йому термін для експлуатації.

За статистикою основні причини виходу з ладу підшипника наступні:

– Проблеми з мастилом – 85%
– Неправильний підбір підшипника – 10%
– Помилка монтажу – 5%
– Матеріальні та виробничі дефекти < 1%

Мастило – важливий елемент у підшипникових деталях і першим реагує на температурний режим.
Головною небезпекою для підшипників при зберіганні є корозія. Тому недопущення виникнення корозії, є основним завданням зберігання (складування і консервації).

Вимоги до складського приміщення:

– вологість не перевищує 60%;
– температурний режим в діапазоні від 8 до 30 ° С, де переважною температурою буде більш низька, за для підтримання консистенції мастила у більш щільному стані, однак за дуже низьких температур (нижче 8 ° С) мастило може кристалізуватися, що також негативно впливатиме на подальшу роботу, а також створити безпосередній вплив зовнішніх факторів на відкриті ділянки підшипника;
– відсутність агресивних домішок в атмосфері, бруд та пил.

Безперечно мають бути відсутніми дані фактори при належному зберіганні підшипникової продукції, тому краще зберігати її в фірмовій упаковці виробника, або в щільних пакетах чи коробках, якщо упаковка відсутня. Частинки пилу не тільки можуть бути центром конденсації вологи, але і поглинати мастило, створюючи відкриті зони на підшипнику.
Висновок: елементарне дотримання чистоти та температурного режиму від 8 до 30 ° С, а також вологості не більше 60% збереже ваші підшипники від корозії у термін від 6 до 12 міс заявлених виробником.

Форма зворотнього зв'язку

Написать нам

файл в форматі .doc, .xls, .pdf не більше 2Mb

файл в форматі .doc, .xls, .pdf не більше 2Mb

Нажимая кнопку, вы даете согласие на обработку персональных данных